Wellington Junior Boys Division 1 | |||||||||
16-May-24 4:00pm | Well Coll A v. Well High Junior B | Well. College 2 | |||||||
16-May-24 4:00pm | Well Coll B v. Well High Junior A | Well. High 2 | |||||||
Wellington Junior Boys Division 3 | |||||||||
16-May-24 4:00pm | Scots 4 v. Well Coll C | Scots 2 | |||||||
16-May-24 4:00pm | Well Coll D v. Rongotai 2 | Well. College 3 | |||||||
Wellington Junior Boys Division 4 | |||||||||
16-May-24 4:00pm | St Pat's Wgtn Yr 9 v. Well Coll F | Well. College 1 | |||||||
16-May-24 4:00pm | Well Coll E v. Rongotai 3 | Well. College 4 |
Winner | Score | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wellington Junior Boys Division 1 | |||||||||
09-May-24 4:00pm | Well High Junior A v. Well Coll A | - | - | ||||||
09-May-24 4:00pm | Well Coll B v. Scots 2 | - | - | ||||||
Wellington Junior Boys Division 3 | |||||||||
09-May-24 4:00pm | Well Coll C v. Well Coll D | - | - | ||||||
Wellington Junior Boys Division 4 | |||||||||
09-May-24 4:00pm | Well High Kikorangi v. Well Coll E | Well Coll E | WBD | ||||||
09-May-24 4:00pm | Well Coll F v. Well High Kākāriki | Well Coll F | 6-1 |
P | W | D | L | F | A | Pt | RankR | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wellington Junior Boys Division 4 | |||||||||
Well Coll E | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 2/4 | |||
Well Coll F | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 7 | 1/4 |
Regional Premier Boys | |||||||||
10-May-24 4:00pm | Well Coll A v. Hutt Internat 1 | BH Hataitai 1 | |||||||
Wellington Senior Boys Division 1 | |||||||||
10-May-24 4:00pm | Well Coll C v. Scots 4 | Well. College 1 | |||||||
10-May-24 4:00pm | Scots 2 v. Well Coll B | Well. College 2 | |||||||
Wellington Senior Boys Division 2 | |||||||||
10-May-24 4:00pm | Well Coll D v. Scots 5 | Well. College 3 | |||||||
10-May-24 4:00pm | Well Coll F v. Well Coll E | Well. College 4 | |||||||
Wellington Senior Boys Division 3 (Social) | |||||||||
10-May-24 4:00pm | Well Coll Black v. St Pat's Wgtn 3 | St Pat's Wgtn 2 | |||||||
10-May-24 4:00pm | Well Coll Gold v. Well High Orange | Well. High 4 | |||||||
10-May-24 4:00pm | Scots 8 v. Well Coll White | Scots 2 |
Winner | Score | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Regional Premier Boys | |||||||||
10-May-24 4:00pm | Well Coll A v. Hutt Internat 1 | - | - | ||||||
Wellington Senior Boys Division 1 | |||||||||
10-May-24 4:00pm | Well Coll C v. Scots 4 | - | - | ||||||
10-May-24 4:00pm | Scots 2 v. Well Coll B | - | - | ||||||
Wellington Senior Boys Division 2 | |||||||||
10-May-24 4:00pm | Well Coll D v. Scots 5 | - | - | ||||||
10-May-24 4:00pm | Well Coll F v. Well Coll E | - | - | ||||||
Wellington Senior Boys Division 3 (Social) | |||||||||
10-May-24 4:00pm | Well Coll Black v. St Pat's Wgtn 3 | - | - | ||||||
10-May-24 4:00pm | Well Coll Gold v. Well High Orange | - | - | ||||||
10-May-24 4:00pm | Scots 8 v. Well Coll White | - | - |
Junior Boys Division 1 Qualifiers | |||||||||
14-May-24 6:00pm | Silverstream Jnr A v. Well Coll Jnr A | Well. College | |||||||
Junior Boys Div 1/2/3 Grading | |||||||||
14-May-24 6:00pm | Naenae Blue v. Well Coll Jnr C | Naenae | |||||||
14-May-24 7:30pm | Silverstream Jnr B v. Well Coll Jnr B | Silverstream 1 | |||||||
Junior Boys Div 3/4/5 Grading (4 x 10 running clock) | |||||||||
14-May-24 6:00pm | Well Coll Jnr D v. Well High Jnr A | Well. High |
Winner | Score | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Junior Boys Division 1 Qualifiers | |||||||||
07-May-24 6:30pm | Well Coll Jnr A v. Scots Jnr A | Well Coll Jnr A | 118-44 | ||||||
Junior Boys Div 1/2/3 Grading | |||||||||
07-May-24 5:30pm | Well Coll Jnr B v. Naenae Blue | Well Coll Jnr B | 103-54 | ||||||
07-May-24 5:30pm | Wainuiomata 1 v. Well Coll Jnr C | Wainuiomata 1 | 70-49 | ||||||
Junior Boys Div 3/4/5 Grading (4 x 10 running clock) | |||||||||
07-May-24 4:30pm | Well Coll Jnr D v. Aotea Jnr B | Well Coll Jnr D | 57-28 | ||||||
Well Coll Jnr D: Kapua Roiri-Hauraki – 24 points Josh Otto – 12 Points Ben Cook – 10 points |
P | W | D | L | F | A | Pt | RankR | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Junior Boys Division 1 Qualifiers | |||||||||
Well Coll Jnr A | 1 | 1 | 0 | 0 | 118 | 44 | 2 | 1/4 | |
Junior Boys Div 1/2/3 Grading | |||||||||
Well Coll Jnr B | 1 | 1 | 0 | 0 | 103 | 54 | 2 | 2/16 | |
Well Coll Jnr C | 1 | 0 | 0 | 1 | 49 | 70 | 0 | 11/16 | |
Junior Boys Div 3/4/5 Grading (4 x 10 running clock) | |||||||||
Well Coll Jnr D | 1 | 1 | 0 | 0 | 57 | 28 | 2 | 4/14 |
Senior Boys Premier Qualifiers | |||||||||
10-May-24 7:30pm | Well Coll Snr A v. St Pat's Wgtn 1 | Ākau Tangi 2 | |||||||
Senior Boys Prem/Div1/2 Grading | |||||||||
10-May-24 6:00pm | Well Coll Snr B v. St Pat's Wgtn 2 | Ākau Tangi 5 | |||||||
Senior Boys Div 2/3/4 Grading | |||||||||
10-May-24 6:00pm | Well Coll Snr C v. Porirua | Well. College | |||||||
10-May-24 6:30pm | Well Coll Gold v. Onslow Snr B | Onslow |
Winner | Score | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Senior Boys Premier Qualifiers | |||||||||
10-May-24 7:30pm | Well Coll Snr A v. St Pat's Wgtn 1 | - | - | ||||||
Senior Boys Prem/Div1/2 Grading | |||||||||
10-May-24 6:00pm | Well Coll Snr B v. St Pat's Wgtn 2 | - | - | ||||||
Senior Boys Div 2/3/4 Grading | |||||||||
10-May-24 6:00pm | Well Coll Snr C v. Porirua | - | - | ||||||
10-May-24 6:30pm | Well Coll Gold v. Onslow Snr B | - | - |
Junior Division 1/2 Pool 1 Grading | |||||||||
11-May-24 9:30am | Well Coll Black v. Silverstream Jnr A | Well Coll Artif 1 | |||||||
18-May-24 9:00am | Rongotai Gold v. Well Coll Black | Rongotai 1 | |||||||
Junior Division 1/2 Pool 2 Grading | |||||||||
11-May-24 4:00pm | Well Coll Gold v. Scots U15 A | Well Coll Artif 1 | |||||||
18-May-24 9:30am | Well Coll Gold v. Paraparaumu Colts Emerald | Well Coll Artif 1 | |||||||
Junior Division 3/4 Pool 1 Grading | |||||||||
11-May-24 8:00am | Well Coll Yellow v. Newlands | Well Coll Artif 1 | |||||||
11-May-24 9:00am | Kāpiti Jnr B v. Well Coll Blue | Kapiti 3 | |||||||
Junior Division 3/4 Pool 2 Grading | |||||||||
11-May-24 9:00am | Scots U15 B v. Well Coll Red | Scots 1 | |||||||
11-May-24 9:30am | Well High Jnr A v. Well Coll White | Well. High art | |||||||
Junior Division 5/6 Pool 1 Grading | |||||||||
11-May-24 9:00am | Well Coll Burgess v. HVHS Jnr 2nd XI | HVHS 1 | |||||||
11-May-24 5:30pm | Well Coll Elliot v. Scots U15 C | Well Coll Artif 1 | |||||||
Junior Division 7/8 Pool 1 Grading | |||||||||
11-May-24 9:00am | Heretaunga v. Well Coll T Brown | Heretaunga 2 | |||||||
11-May-24 11:00am | Well High Green v. Well Coll Preston | Well. High art | |||||||
Junior Division 7/8 Pool 2 Grading | |||||||||
11-May-24 9:00am | Naenae v. Well Coll Dawson | Naenae | |||||||
11-May-24 9:00am | HVHS Black v. Well Coll Bertos | Kaiwharawhara | |||||||
Junior Division 8/9 Pool 2 Grading | |||||||||
11-May-24 9:00am | Well Coll Kershaw v. St Bernard's Yellow | Velodrome |
Winner | Score | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Junior Division 1/2 Pool 1 Grading | |||||||||
04-May-24 10:00am | Hutt Internat Jnr A v. Well Coll Black | Hutt Internat Jnr A | 15-0 | ||||||
Hutt Internat Jnr A: S Kiore x 5, B Trenberth x 2, V Kastrinankis x 2, C Dawson, F Burns-Esam, G Lilly x 2, N Turner, H Millar, | |||||||||
Junior Division 1/2 Pool 2 Grading | |||||||||
04-May-24 9:30am | St Pat's Wgtn U15 A v. Well Coll Gold | Well Coll Gold | 4-1 | ||||||
St Pat's Wgtn U15 A: Darragh Williams; Well Coll Gold: X James, O Lindsay, Z Dapas, O Ashby | |||||||||
Junior Division 3/4 Pool 1 Grading | |||||||||
04-May-24 10:00am | Well Coll Yellow v. Kāpiti Jnr B | Well Coll Yellow | 8-1 | ||||||
Well Coll Yellow: T Brown, H Burgess, O Lawrence, H Mason, T Plant (2), S Travers-Jones (2) ; Kāpiti Jnr B: L Fulcher | |||||||||
Junior Division 3/4 Pool 2 Grading | |||||||||
04-May-24 8:00am | Well Coll Red v. HVHS Jnr 1st XI | HVHS Jnr 1st XI | 9-1 | ||||||
Well Coll Red: F Brown; HVHS Jnr 1st XI: (10-1) Kellan O'Meara x 4, Robbie Bayliss, Quinny Copley x2, Xavier Cross, Harper Cowan x2 | |||||||||
04-May-24 9:30am | Well Coll White v. Hutt Internat Jnr C | Well Coll White | 5-4 | ||||||
Well Coll White: A Barnett, E Currie(2), M Hoang(2) | |||||||||
Junior Division 5/6 Pool 1 Grading | |||||||||
04-May-24 9:00am | Well Coll Burgess v. Hutt Internat Jnr D | Well Coll Burgess | 13-0 | ||||||
04-May-24 9:00am | HVHS Jnr 2nd XI v. Well Coll Elliot | Well Coll Elliot | 7-3 | ||||||
Junior Division 5/6 Pool 2 Grading | |||||||||
04-May-24 9:00am | Well Coll Kershaw v. Silverstream Jnr B | Silverstream Jnr B | 22-0 | ||||||
Junior Division 7/8 Pool 1 Grading | |||||||||
04-May-24 9:00am | Rongotai Y10 v. Well Coll T Brown | Draw | 6-6 | ||||||
Well Coll T Brown: Z Powell(2), C Blake(2), S Huluguda, A Hyland-Dixon | |||||||||
04-May-24 9:00am | Well Coll Preston v. Heretaunga | Heretaunga | 12-3 | ||||||
Well Coll Preston: F Conn, E James, D Highnam | |||||||||
Junior Division 7/8 Pool 2 Grading | |||||||||
04-May-24 9:00am | Well Coll Bertos v. Silverstream Jnr White | Silverstream Jnr White | 7-2 | ||||||
04-May-24 5:30pm | Well Coll Blue v. HVHS Black | Well Coll Blue | 13-1 | ||||||
Well Coll Blue: A Billington(3), B Do, T Smart, O Csorogi, O Culbert, J Van der Zouwe(2), N Phillips, C Witts(3) | |||||||||
Junior Division 8/9 Pool 2 Grading | |||||||||
04-May-24 11:15am | Well High Yellow v. Well Coll Dawson | Well Coll Dawson | 19-0 |
P | W | D | L | F | A | Pt | RankR | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Junior Division 1/2 Pool 1 Grading | |||||||||
Well Coll Black | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 15 | 0 | 6/6 | |
Junior Division 1/2 Pool 2 Grading | |||||||||
Well Coll Gold | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2/6 | |
Junior Division 3/4 Pool 1 Grading | |||||||||
Well Coll Yellow | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 | 1 | 3 | 2/6 | |
Junior Division 3/4 Pool 2 Grading | |||||||||
Well Coll Red | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 9 | 0 | 6/6 | |
Well Coll White | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 4 | 3 | 3/6 | |
Junior Division 5/6 Pool 1 Grading | |||||||||
Well Coll Burgess | 1 | 1 | 0 | 0 | 13 | 0 | 3 | 1/6 | |
Well Coll Elliot | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 3 | 3 | 2/6 | |
Junior Division 5/6 Pool 2 Grading | |||||||||
Well Coll Kershaw | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 22 | 0 | 6/6 | |
Junior Division 7/8 Pool 1 Grading | |||||||||
Well Coll Preston | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 12 | 0 | 6/6 | |
Well Coll T Brown | 1 | 0 | 1 | 0 | 6 | 6 | 1 | 3/6 | |
Junior Division 7/8 Pool 2 Grading | |||||||||
Well Coll Bertos | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 7 | 0 | 5/6 | |
Well Coll Blue | 1 | 1 | 0 | 0 | 13 | 1 | 3 | 1/6 | |
Junior Division 8/9 Pool 2 Grading | |||||||||
Well Coll Dawson | 1 | 1 | 0 | 0 | 19 | 0 | 3 | 1/6 | |
Junior Championship Division 1 | |||||||||
Well Coll Balham | 10 | 0 | 1 | 9 | 17 | 61 | 1 | 6/6 | |
Well Coll Jnr A | 10 | 8 | 0 | 2 | 42 | 13 | 24 | 1/6 | |
Junior Championship Division 2 | |||||||||
Well Coll 9A | 8 | 6 | 1 | 1 | 37 | 21 | 19 | 2/8 | |
Well Coll Clare | 8 | 7 | 0 | 1 | 36 | 19 | 21 | 1/8 | |
Junior Championship Division 3 | |||||||||
Well Coll Dawson | 7 | 5 | 2 | 0 | 27 | 7 | 17 | 2/7 | |
Junior Championship Division 4 | |||||||||
Well Coll Burgess | 8 | 7 | 0 | 1 | 37 | 11 | 21 | 1/8 | |
Well Coll Elliot | 8 | 5 | 1 | 2 | 20 | 15 | 16 | 3/8 | |
Well Coll Kershaw | 8 | 1 | 2 | 5 | 16 | 57 | 5 | 7/8 | |
Junior Championship Division 5 | |||||||||
Well Coll Oughton | 8 | 6 | 0 | 2 | 48 | 13 | 18 | 2/8 | |
Well Coll Preston | 8 | 0 | 1 | 7 | 18 | 37 | 1 | 8/8 | |
Junior Championship Division 6 | |||||||||
Well Coll Harris | 7 | 2 | 2 | 3 | 18 | 26 | 8 | 5/6 | |
Well Coll T Brown | 7 | 3 | 1 | 3 | 21 | 21 | 10 | 3/6 | |
Junior Championship Division 7 | |||||||||
Well Coll Bertos | 7 | 3 | 0 | 4 | 23 | 22 | 9 | 3/5 | |
Well Coll Bruce | 7 | 5 | 1 | 1 | 47 | 21 | 16 | 2/5 |
Premier Youth Pool 2 Grading | |||||||||
10-May-24 7:45pm | Well Coll v. Tawa | Well Coll Artif 1 | |||||||
17-May-24 7:30pm | St Bernard's v. Well Coll | Petone Mem | |||||||
Premier Reserve/Div 1 Pool 1 Grading | |||||||||
11-May-24 11:15am | Well Coll 2 v. Well High | Well Coll Artif 1 | |||||||
18-May-24 10:45am | Kuranui v. Well Coll 2 | Kuranui 1 | |||||||
Youth Division 2/3 Pool 1 Grading | |||||||||
11-May-24 10:45am | Well Coll 3 v. Naenae | Naenae | |||||||
18-May-24 10:45am | Well Coll 3 v. Tawa 2 | Well. College 3 | |||||||
Youth Division 2/3 Pool 2 Grading | |||||||||
11-May-24 10:45am | Well Coll Y11 Gold v. Well Coll 4 | Well. College 3 | |||||||
18-May-24 10:45am | Scots 3 v. Well Coll Y11 Gold | Scots 1 | |||||||
18-May-24 11:15am | St Pat's Wgtn 2 v. Well Coll 4 | St Pat's Artif 1 | |||||||
Youth Division 3/4 Pool 1 Grading | |||||||||
11-May-24 11:30am | Hutt Internat 4 v. Well Coll Red | Hutt Internat 3 | |||||||
Youth Division 3/4 Pool 2 Grading | |||||||||
11-May-24 10:45am | Newlands 2 v. Well Coll Copper | Waihora Park | |||||||
18-May-24 4:30pm | St Pat's Wgtn Development v. Well Coll Copper | St Pat's Artif 1 | |||||||
Youth Division 5/6 Pool 1 Grading | |||||||||
11-May-24 1:00pm | Well Coll Grey v. Well Coll Blue | Well. College 3 | |||||||
Youth Division 5/6 Pool 2 Grading | |||||||||
11-May-24 10:45am | Well Coll Y11 Black v. Silverstream 4 | Silverstream 3 | |||||||
11-May-24 10:45am | Well Coll Orange v. HVHS Black | Happy Valley | |||||||
Youth Division 6/7 Pool 1 Grading | |||||||||
11-May-24 10:45am | Well Coll Yellow v. HVHS Orange | Trenth Mem Pk 7 | |||||||
Youth Year 11 Pool 1 Grading | |||||||||
11-May-24 10:45am | St Bernard's Yellow v. Well Coll Y11 Yellow | St Bernard's 1 | |||||||
11-May-24 1:00pm | Well Coll Y11 White v. Newlands | Newlands 1 | |||||||
Youth Year 11 Pool 2 Grading | |||||||||
11-May-24 9:00am | Raphael House v. Well Coll Y11 Red | Trenth Mem Pk 7 |
Winner | Score | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Premier Youth Pool 2 Grading | |||||||||
04-May-24 10:45am | Hutt Internat v. Well Coll | Draw | 1-1 | ||||||
Hutt Internat: T Raymond; Well Coll: T Nischalke | |||||||||
10-May-24 7:45pm | Well Coll v. Tawa | - | - | ||||||
Premier Reserve/Div 1 Pool 1 Grading | |||||||||
04-May-24 10:45am | Rongotai 2 v. Well Coll 2 | Well Coll 2 | 7-2 | ||||||
Rongotai 2: T Crawford, R Lester; Well Coll 2: N Bayot(2), R Peek, M von Dadelszen, R Kwan, L Slessor, S McLellan | |||||||||
Youth Division 2/3 Pool 1 Grading | |||||||||
04-May-24 10:45am | Paraparaumu 2 v. Well Coll 3 | Well Coll 3 | 3-2 | ||||||
Well Coll 3: B Ward(2), R Toomer | |||||||||
Youth Division 2/3 Pool 2 Grading | |||||||||
04-May-24 10:45am | Well Coll 4 v. Onslow Reserve XI | Onslow Reserve XI | 3-1 | ||||||
Well Coll 4: O Wimmers; Onslow Reserve XI: Scorers: H Brown, F Sinclair, J Anderson | |||||||||
04-May-24 7:15pm | St Pat's Wgtn 2 v. Well Coll Y11 Gold | Well Coll Y11 Gold | 2-1 | ||||||
St Pat's Wgtn 2: Daniel Winter; Well Coll Y11 Gold: T Gledhill, O Spines | |||||||||
Youth Division 3/4 Pool 1 Grading | |||||||||
04-May-24 10:45am | Well Coll Red v. Silverstream 3 | Well Coll Red | 4-1 | ||||||
Well Coll Red: M Hahladakis(2), J Duggan, L Houpapa | |||||||||
Youth Division 3/4 Pool 2 Grading | |||||||||
04-May-24 10:45am | Kāpiti 2 v. Well Coll Copper | Well Coll Copper | 5-4 | ||||||
Kāpiti 2: E Gallagher 2, L Hunt, L Stringfellow; Well Coll Copper: T Ulusele, S Vandenberg(3), T Warburton | |||||||||
Youth Division 5/6 Pool 1 Grading | |||||||||
04-May-24 10:45am | Paraparaumu White Y13 v. Well Coll Grey | Paraparaumu White Y13 | 6-5 | ||||||
Well Coll Grey: O Pearson(2), M Maurd, O Elliott, A Maru | |||||||||
04-May-24 12:00pm | Well Coll Blue v. Tawa 3 | Tawa 3 | 7-3 | ||||||
Youth Division 5/6 Pool 2 Grading | |||||||||
04-May-24 10:45am | Hutt Internat 5 v. Well Coll Orange | Well Coll Orange | 4-1 | ||||||
Hutt Internat 5: J Knowles; Well Coll Orange: E Johnson (3), J Kerr | |||||||||
04-May-24 11:15am | Aotea Navy v. Well Coll Y11 Black | Well Coll Y11 Black | 6-1 | ||||||
Aotea Navy: Alex Campbell; Well Coll Y11 Black: J Doolan(2), Z Jawwad(2), C Wills, J Smith | |||||||||
Youth Division 6/7 Pool 1 Grading | |||||||||
04-May-24 1:00pm | Rongotai 5 v. Well Coll Yellow | Well Coll Yellow | 2-1 | ||||||
Well Coll Yellow: J Marshall, S Dowell | |||||||||
Youth Division 6/7 Pool 2 Grading | |||||||||
04-May-24 1:00pm | St Bernard's Red v. Well Coll Green | St Bernard's Red | 3-1 | ||||||
Well Coll Green: E Fell | |||||||||
Youth Year 11 Pool 1 Grading | |||||||||
04-May-24 4:00pm | Well Coll Y11 Yellow v. Well Coll Y11 White | Well Coll Y11 White | 13-0 | ||||||
Youth Year 11 Pool 2 Grading | |||||||||
04-May-24 | Well Coll Y11 Red - bye |
P | W | D | L | F | A | Pt | RankR | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Premier Youth Pool 2 Grading | |||||||||
Well Coll | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4/6 | |
Premier Reserve/Div 1 Pool 1 Grading | |||||||||
Well Coll 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 2 | 3 | 2/6 | |
Youth Division 2/3 Pool 1 Grading | |||||||||
Well Coll 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 3 | 2/6 | |
Youth Division 2/3 Pool 2 Grading | |||||||||
Well Coll 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 5/6 | |
Well Coll Y11 Gold | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 3/6 | |
Youth Division 3/4 Pool 1 Grading | |||||||||
Well Coll Red | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 3/6 | |
Youth Division 3/4 Pool 2 Grading | |||||||||
Well Coll Copper | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 4 | 3 | 1/6 | |
Youth Division 5/6 Pool 1 Grading | |||||||||
Well Coll Blue | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 7 | 0 | 6/6 | |
Well Coll Grey | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 6 | 0 | 4/6 | |
Youth Division 5/6 Pool 2 Grading | |||||||||
Well Coll Orange | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2/6 | |
Well Coll Y11 Black | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 3 | 1/6 | |
Youth Division 6/7 Pool 1 Grading | |||||||||
Well Coll Yellow | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 2/4 | |
Youth Division 6/7 Pool 2 Grading | |||||||||
Well Coll Green | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 3/4 | |
Youth Year 11 Pool 1 Grading | |||||||||
Well Coll Y11 White | 1 | 1 | 0 | 0 | 13 | 0 | 3 | 2/6 | |
Well Coll Y11 Yellow | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 13 | 0 | 5/6 | |
Youth Championship Premier - Trevor Rigby Cup | |||||||||
Well Coll | 7 | 0 | 2 | 5 | 10 | 19 | 2 | 8/8 | |
Youth Championship Prem Reserve - Players Trophy | |||||||||
Well Coll 2 | 7 | 0 | 1 | 6 | 10 | 23 | 1 | 8/8 | |
Year 11 Championship | |||||||||
Well Coll Kikorangi | 9 | 6 | 3 | 0 | 46 | 17 | 20 | 1/8 | |
Well Coll Koura | 8 | 2 | 1 | 5 | 17 | 70 | 6 | 6/8 | |
Well Coll Kowhai | 8 | 0 | 1 | 7 | 6 | 58 | 0 | 8/8 | |
Well Coll Yellow | 9 | 4 | 3 | 2 | 37 | 19 | 14 | 2/8 |
Senior Open Premier | |||||||||
14-May-24 8:20pm | HVHS v. Well Coll Gold | WRAC 1 | |||||||
14-May-24 8:20pm | Well High v. Well Coll Black | WRAC 2 | |||||||
14-May-24 8:42pm | Well Coll Gold v. Hutt Internat | WRAC 2 | |||||||
Junior Open | |||||||||
10-May-24 8:20pm | Well High A v. Well Coll Black | WRAC 1 |
Winner | Score | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Senior Open Premier | |||||||||
07-May-24 7:36pm | Well Coll Black v. Hutt Internat | - | - | ||||||
07-May-24 7:36pm | Well High v. Well Coll Gold | - | - | ||||||
07-May-24 8:20pm | Well Coll Black v. Well Coll Gold | - | - | ||||||
Junior Open | |||||||||
03-May-24 7:58pm | Well Coll Black v. Well High B | - | - | ||||||
03-May-24 9:04pm | Well Coll Black v. Hutt Internat | - | - | ||||||
10-May-24 8:20pm | Well High A v. Well Coll Black | - | - |
P | W | D | L | F | A | Pt | RankR |
---|